AKTUALNA OFERTA BIUR I LOKALI

Biura na miarę Twojego biznesu

Nasze biura na wynajem w Lublinie oraz lokale usługowe do wynajęcia to połączenie nowoczesnych technologii, najwyższej jakości wykonania, bezpieczeństwa i ergonomii z wysoką efektywnością energetyczną i niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Dzięki zaaranżowaniu odpowiedniej powierzchni z zastosowaniem nowoczesnych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych poprawiających komfort pracy, jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej optymalne warunki dla najemcy, ograniczając jego miesięczne koszty do ok. 600-700 zł netto na jednego pracownika.

Dodatkowym atutem naszych biurowców jest ich doskonała lokalizacja – w pobliżu ośrodków akademickich i centralnych ciągów komunikacyjnych miasta, umożliwiających bezpośredni dostęp do lotniska, obwodnicy i największych osiedli mieszkaniowych. Dzięki temu powierzchnie biurowe Centrum Zana są bezkonkurencyjne w Lublinie.

Biuro do wynajęcia Centrum Zana to gwarancja komfortu i efektywności kosztowej!

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

 • promowane
  Budynek CZ Office Park D - widok od frontu
  CZ Office Park D, Lublin

  ,

  CZ Office Park D to nowo wybudowany biurowiec klasy A, usytuowany przy Al. Kraśnickiej w Lublinie. Inwestycja charakteryzuje się najwyższym standardem jakości, wynikającym z...

 • promowane
  Technic Park - widok z lotu ptaka
  Technic Park, ul. Dobrzańskiego 7, Lublin

  ,

  Technic Park to kompleks 2 nowych budynków biurowo-usługowych klasy B+ w Lublinie. Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Felin, przy ul. Dobrzańskiego 7, tuż obok Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Teren...