O NAS

Poznajmy się!

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów w południowo-wschodniej Polsce. Na rynku deweloperskim działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Od tamtej pory zrealizowaliśmy ponad 12 inwestycji o charakterze biurowo-usługowym oraz oddaliśmy do użytku cztery osiedla mieszkaniowe, wszystko o łącznej powierzchni ponad 150 000 metrów kwadratowych.

W naszej działalności stawiamy na umiejętne łączenie dynamicznego rozwoju z poszanowaniem i głębokim szacunkiem do założeń urbanistycznych zabudowywanych przez nas lokalizacji. Jako członek Polskiego Związku Film Deweloperskich działamy w oparciu o Strategię Dobrych Praktyk, stawiając na rzetelność i solidność. Dbamy o to by realizowane inwestycje spełniały nowoczesne standardy funkcjonalności, zarówno jeśli chodzi o lokalizację, metraż czy rozkład pomieszczeń. Każda inwestycja to przede wszystkim efekt dbałości o potrzeby i komfort naszych Klientów. Nasz wysiłek został doceniony w 2009 roku, kiedy przy okazji dziesięciolecia działalności – Centrum Zana S.A. otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin.

Nasz cel na najbliższą przyszłość to dalszy dynamiczny rozwój, który nie byłby możliwy bez systematycznego i wnikliwego poszerzania wiedzy, w ramach licznych szkoleń organizowanych przez PZFD. To właśnie dokładna analiza zmieniających się warunków rynkowych pozwala nam wprowadzać w życie założenia, będące odpowiedzią na aktualne potrzeby konsumentów.

Za misję stawiamy sobie pomoc w znalezieniu idealnego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Naszym celem jest także stworzenie optymalnych warunków pracy dla pracowników, pozwalając na zwiększenie efektywności pracy przy minimalizowaniu kosztów ze strony pracodawcy. Wszystkie inwestycje biurowe Centrum Zana cieszą się zaufaniem kontrahentów, często wypracowanym przy poprzedniej współpracy.  

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!