APARTAMENTY NAŁĘCZOWSKA I

Wybierz segment i kondygnację na grafice poniżej

Segment A: Parter, Piętro I, Piętro II, Piętro III, Piętro IV, Piętro V, Piętro VI

Segment B: Piętro I, Piętro II, Piętro III, Piętro IV, Piętro V, Piętro VI

 

Nasze nowe apartamenty na sprzedaż przy ul. Nałęczowskiej 18 w Lublinie to idealna propozycja dla osób ceniących poczucie wolności i niezależności.

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie byłej zajezdni MPK, u zbiegu ulicy Nałęczowskiej i Alei Kraśnickiej. Powstała w nowej strefie zabudowy, w ramach nowoczesnego i prestiżowego kompleksu, łączącego funkcję biurowo-usługowo-mieszkaniową.

W ramach inwestycji powstały dwa, siedmiokondygnacyjne budynki mieszkalne – w sumie 157 mieszkań. Są to mieszkania o podwyższonym standardzie, o powierzchni od 22 do 117 metrów kwadratowych.

Parter to oddzielna strefa biurowo-usługowa, o łącznej powierzchni ponad 1 785 metrów kwadratowych.

Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład przestrzenny. Bryła budynku wykończona jest naturalnymi i szlachetnymi materiałami, tj. kamień, szkło, aluminium, metal. W centrum wyodrębniono dziedziniec, niedostępny dla osób z zewnątrz, tworzący strefę przyjazną dla odpoczynku, z którego można dostać się do poszczególnych klatek. Dodatkową atrakcyjność stanowi, zagwarantowana przepisami planu przestrzennego, zlokalizowana od strony południowej strefa zieleni. Od strony wschodniej realizowana jest natomiast strefa wypoczynku w postaci ogólnodostępnego placu, która pozwoli odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Gotowe budynki wyposażone są w komfortowe, cichobieżne windy, dostępne również z poziomu garaży podziemnych. Bezpieczeństwo zapewnia ochrona, z centralą znajdującą się na recepcji.

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji gwarantuje bardzo dobrą komunikację z głównymi arteriami, a niewielka odległość od centrum miasta pozwala korzystać ze wszystkich jego uroków. Bliskość z projektowanym, nowym układem drogowym miasta zapewni w przyszłości łatwy dojazd do obwodnicy Lublina.

Decydując się na nasz apartament na sprzedaż, zyskujesz świetny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, placówek oświatowych, ośrodków opieki medycznej czy ośrodków rekreacji. Powstanie nowej zabudowy otwiera możliwości dalszego rozwoju dla kolejnych, niewystępujących dotychczas usług. Dzięki temu osiedle stanie się samowystarczalnym i kompleksowym obiektem, zapewniającym dostęp do wszystkich, niezbędnych usług.